Žľaby VIGOUR

Dizajnové sprchové žľaby VIGOUR série Cosima

Dizajnovo čisté riešenia odtoku v sprchovom kúte ponúkajú sprchové žľaby VIGOUR série Cosima. Pre skutočne neobmedzený a bezbariérový pôžitok zo sprchovania. Štýlové riešenie sprchového žľabu podtrhne dizajnové pojatie Vašej kúpeľne. Sprchové žľaby VIGOUR série COSIMA sa skladajú zo základného telesa a dizajnového roštu. Sú k dispozícii v rozmeroch od 700 do 1 200 mm. Dizajnové rošty sú k dispozícii vo variantoch farebných skiel, ušľachtilej ocele alebo i s možnosťou vloženia dlažby.

Pri vývoji sprchových žľabov VIGOUR série COSIMA bolo myslené na flexibilitu použitia. Je možné aj po inštalácii upraviť podľa hrúbky dlažby v rozmedzí 7 až 17 mm. Séria VIGOUR COSIMA zahrňuje továrne napojený hydroizolačný lem, výškovo nastaviteľné základné teleso, patentovaný skrátený sifón, sito na vlasy a čistiacu zátku. Toto príslušenstvo utvára neviditeľnú časť sprchového žľabu úspornú a jednoduchú na montáž. Užívateľ ocení ľahkú údržbu.

Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente.

VARIANTY MONTÁŽE
Na ktoré miesto Vášho sprchového miesta by ste chceli sprchový odtok umiestniť, záleží na Vás. Riešenie existuje pre tri rôzne situácie montáže.
• voľne v priestore sprchového kúta
• lícujúci so stenou
• sprchový odtok v stene
[separator top=“-1″ bottom=“0″ style=“shadow“]
vigour žľaby

www.vigour-info.cz
[separator top=“-1″ bottom=“0″ style=“shadow“]
Dizajnové sprchové žľaby VIGOUR série Cosima od GC