SANITA

KATALÓG KÚPEĽNÍ

Katalóg KÚPEĽNÍ (CZ)

Katalóg Kúpeľňa v čiernej matnej farbe

Kúpeľňa v čiernej matnej farbe

VIGOUR KATALÓG

Katalóg VIGOUR (CZ)

Kvalita do vašej kúpeľne za rozumnú cenu

Krásna a funkčná sanita je na nezaplatenie. Kúpeľne sú miestom očisty a odpočinku, a tak by mala byť sanita nielen esteticky vyladená, ale aj v používaní efektívna. S radom našich domovských produktov v oblasti sanity ručíme za kvalitné spracovanie a výborný dizajn. Časom tiež tieto výrobky potvrdzujú dlhú životnosť.

Naša ponuka ručí za moderné spracovanie a výborný dizajn. Máme pre vás široký sortiment kvalitné sanitárne vybavenie od najobľúbenejších, cez ekonomické až po luxusné série. V našom katalógu kúpeľní nájdete iba výrobky renomovaných výrobcov, ktorí poskytujú premyslený systém záruk a časom tiež potvrdzujú kvalitu a dlhú životnosť. Ponúkame moderné kúpeľne, v ktorých sa budete cítiť dobre.

Kúpeľne snov získate ľahko vďaka kvalitne odvedenej práci, ide o súhrn výborných materiálov, funkcií a tvarov a to všetko môže ponúknuť GC SKUPINA. Navyše Katalóg kúpeľní nasleduje najnovšie trendy z hľadiska materiálov, spracovania a dizajnu. Čerpáme zo zákazníckych skúseností a pri výbere sanity a nábytku pre návrh kúpeľne je zohľadňujeme. Ak sa púšťate do novostavby alebo modernizácie, neváhajte a načerpajte inšpiráciu pre svoju novú kúpeľňu práve u nás. Poradíme vám a zodpovieme všetky otázky treba ohľadom rekonštrukcie. Informácie získate aj na produktových stránkach VIGOUR.