Nová rada elektrických ohrievačov TREND N a TREND

Q-termo ohrievače pre horizontálnu a vertikálnu inštaláciu

PREČO SI VYBRAŤ Q-TERMO OHRIEVAČE VODY
ENERGETICKÁ ÚSPORA – Bezfreónová CFC-free izolácia o hrúbke viac než 32 mm je vyrobená na základe špeciálnej receptúry penopolyuretánovej peny s vysokou hustotou. Je charakterizovaná jedným z najlepších koeficientov tepelnej vodivosti ( =0,022) s garanciou minimálnych tepelných strát a doasiahnutie maximálnych finančných úspor.
DLHÁ ŽIVOTNOSŤ – Nová technológia zirkónového smaltu – Pridaním Zirkónia do receptúry smaltovaných náterov sa výrazne posiluje jeho odolnosť voči vysokým teplotám vodného vyparovania. Zirkónový smaltový náter chráni ohrievače v priebehu prevádzky v závislosti na rôznych charakteristikách vody.
ANTICALC – Technológia suchého ohrevu – Vykurovacie telesá sú uložené v špeciálnych tepelno-transportných jímkach a nie sú v priamom kontakte s vodou. Táto technológia, na rozdiel od bežných vykurovacích telies, významne eliminuje poškodenie vykurovacích špirál usadzovaním vodného kameňa a tak podstatne predĺžuje životnosť a správnu funkciu prístroja. Vďaka použitiu dvoch vykurovacích telies v ohrievači a ich nezávislému (paralelnému) elektrickému zapojeniu neprichádza zákazník o zásobu teplej vody.
MAXIMÁLNA OCHRANA VOČI KORÓZII – Q-TERMO ohrievače sú vybavené anódovou ochranou s dvojnásobnou kapacitou oproti konkurenčným ohrievačom, pričom modely od 50 l do 1000 l sú vybavené dvoma anódovými tyčami súčasne. Táto vlastnosť garantuje efektívnu ochranu zvlášť v prípadoch vyššieho obsahu kyslíka vo vode a značne predlžuje životnosť ohrievača. Fungovanie anódovej ochrany je možné ľahko kontrolovať použitím zabudovaného anódového testeru.
Nový moderný dizajn • Inovovaná suchá technológia ohrevu • Väčšia hrúbka stien pre dlhšiu životnosť
[separator top=“-1″ bottom=“30″ style=“shadow“]

prospekt

q-termo ohrievače

cenník

q-termo ohrievače