Cosmo podlahové vykurovanie

COSMO SYSTÉMOVÁ DOSKA UNI

Jednoduchšie a bezpečnejšie sa už podlahové vykurovanie inštalovať nedá. Iba v štyroch pracovných krokoch vytvoríte pomocou COSMO systémovej dosky UNI s výstupkami hotový systém – bez toho aby ste pri inštalácií potrebovali nástroj.

Montážna doska je vybavená vypenenými výstupkami, ktoré pridržiavajú potrubie. Do týchto výstupkov sa vykurovacia trubka jednoducho zatlačí nohou. Pomocou COSMO systémovej dosky UNI s výstupkami ide inštalácia podlahového vykurovania hravo od ruky.

COSMO TACKER SYSTÉM

COSMO Tacker systém ponúka obzvlášť flexibilné podlahové vykurovanie. Skladá sa z tepelnej izolácie a izolácie proti kročajovému hluku z penového polystyrénu s nakašírovanou pevnou tkaninovou fóliou s rastrom 50 mm. Upevnenie potrubia sa vykonáva pomocou fixačných spôn. Zvinutá izolačná rolka je výborná tepelná a kročajová izolácia.

COSMO Tacker systém slúži zároveň ako hodnotná tepelná a kročajová izolácia. Vďaka integrovanej vrchnej tkaninovej fólii drží potrubie skutočne pevne. Montáž sa vykonáva pomocou fixačných sponiek, ktoré sa inštalujú do izolačnej dosky pomocou špeciálneho nástroja. S COSMO Tacker systémom sa dajú tiež ľahko a rýchlo pokladať veľké plochy.

Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente.

cosmo podlahové vykurovanie cenník
Produkty Cosmo podlahové vykurovanie ponúka GC SKUPINA, GIENGER spol. s r.o. Slovensko