Termostatické hlavice, rozdeľovače, čerpadlové skupiny pre stacionárne kotly a digitálne programovatelné termostaty.

[accordian] [toggle title=“TERMOSTATICKÁ HLAVICA“ open=“no“]

Termostatická hlavica

Termostatická hlavica – CosmoTHERM v novom Softline dizajne sú teplotne riedené proporcionálne regulátory priestorovej teploty bez pomocnej energie a ponúkajú mnohostranné použitie. Termostatické hlavice inteligentne reagujú na ďalšie zdroje tepla, napr. slnečný svit, vyžarovanie domácich spotrebičov atd. privieranie termostatického ventilu a regulujú izbovú teplotu. Sú jemne nastaviteľné a umožňujú úsporu energie cca 5% pri znížení priestorovej teploty o 1 °C. Majú hladký povrch, ktorý umožňuje jednoduchú údržbu a nie je nutné vysávanie zaprášených drážok.

TERMOSTATICKÁ HLAVICA
[separator top=“-1″ bottom=“0″ style=“shadow“]
cosmotherm termostatická hlavica
[/toggle] [toggle title=“ROZDEĽOVAČE“ open=“no“]

Rozdeľovače

CosmoTHERM nerezový rozdeľovač je vyrobený z nerezovej ocele s hladeným povrchom. Uchytenie rozdeľovača tvoria plastové konzoly, ktoré minimalizujú hlučnosť a vibrácie. Výrobok je zabalený do masívnej kartonáže, zaisťujúce odolnosť proti poškodeniu pádom. Balenie obsahuje (v samostatnom plastovom vrecku) tiež kompletnú sadu samolepiacich štítkov a návod na inštaláciu. Každá odchýlka od nominálnej izbovej teploty odovzdá prostredníctvom priestorového termostatu impulz a hlavica otvorí alebo zatvorí regulačný ventil a prívod vykurovacej vody do okruhu.

ROZDEĽOVAČE
[separator top=“-1″ bottom=“0″ style=“shadow“]
rozdeľovač
[/toggle] [toggle title=“ČERPADLOVÉ SKUPINY“ open=“no“]

Čerpadlové skupiny pre stacionárne kotly

CosmoTHERM je systém pre pripojenie kotlov zo série CosmoLine od GC skupiny. Kompletná zostava s dvoma trojcestnými guľovými kohútikmi, spätnou klapkou vrátane vzduchovej priepuste v spätnom kruhu, dva kontaktné teplomery integrované v rukoväti guľového kohútika, guľový kohútik pod čerpadlom, izolácia EPP, prepojovacie diely, všetko kompletne zmontované. Univerzálne použitie, úspora času a miesta, sympatický vzhľad, kompletné vybavenie nástennými držiakmi.

ČERPADLOVÉ SKUPINY
[separator top=“-1″ bottom=“0″ style=“shadow“]
čerpadlové skupiny
[/toggle] [toggle title=“TERMOSTATY“ open=“no“]

Digitálně programovatelné termostaty

Digitálny programovateľný termostat slúži na ovládanie plynových kotlov, elektrokotlov, elektrických priamotopov, zónových ventilov, termoelektrických pohonov a obehových čerpadiel. Je vyrobený z nerezovej ocele s hladkým povrchom. Služ na ovladanie kotlové, priamoohrevných telies, ventilové, pohonu a čerpadiel.

TERMOSTATY
[separator top=“-1″ bottom=“0″ style=“shadow“]
330
[/toggle] [/accordian]