FERNOX chemické produkty

Fernox chemické produkty sú jednotkou na trhu v oblasti vývoja a inovácií chemických produktov na úpravu vody. Fernox je jediný výrobca produktov na úpravu vody, ktoré sú schválené inštitúcií KIWA ako ekologicky šetrné výrobky s vysokou účinnosťou.

Protector F1 / Protector F1 Express

Inhibitory chráni proti škodlivým účinkom korózie a vodného kameňa pre udržanie energetickej účinnosti kotla a predĺženie životnosti systému. Účinný systém minimalizuje spotrebu paliva a znižuje emisie oxidu uhličitého.

Boiler Silencer F2

Znižuje hlučnosť kotlov. Zvyšuje účinnosť prenosu tepla. Môže sa použiť so všetkými kovmi a materiály, ktoré sa bežne používajú v systémoch ústredného kúrenia.

Cleaner F3 / Powerflushing Cleaner F5

Čističe odstraňujú kal, vodný kameň a nečistoty z nových aj existujúcich systémov s cieľom obnoviť a udržať energetickú účinnosť. Vodný kameň v ústrednom kúrení je kľúčovým faktorom k znižovaniu životnosti kotla, čo vedie k strate účinnosti a vyššej spotreby paliva. Rad chemických výrobkov a fyzických zariadení sú k dispozícii ako komplexné riešenie alebo ako samostatné produkty pre prevenciu tvorby, odstránenie vodného kameňa a obnovenie účinnosti systému.

Leak Sealer F4

Tesniace prostriedky na ochranu pred presakovaním. Je ideálny na elimináciu poklesu tlaku v uzavretých systémoch. Upcháva kvapkanie a drobné netesnosti na neprístupných miestach. Nezablokuje čerpadlá, odvzdušňovacie ventily atď.

Total filtr TF1

Hydro-cyklonový a magnetický filter. Odstraňuje magnetické a nemagnetické nečistoty. Vhodné pre vertikálne aj horizontálne potrubie. Dávkovací ventil pre Fernox „F“ produkty. Rýchle čistenie filtra bez potreby demontáže. Závit 1 „alebo 3/4“.

Ďalšie informácie nájdete v priloženom dokumente.

FERNOX chemické produkty sú novo skladom na Logistických centrách GIENGER Slovensko.

fernox chemické produkty