Elektrické radiátory TRINNITY

Elektrické rebríkové vykurovacie telesá

Elektrické trubkové radiátory KD22-E a KDO22-E majú oceľovú konštrukciu doplnenú elektrickým výhrevným telesom a sú za presne stanovených podmienok plnené nemrznúcou zmesou s bodom mrazu -5°C. Kvapalinu ohrieva výhrevné teleso s príkonom zodpovedajúcim danému typu radiátora.

Proti prehriatiu je teleso vybavené obmedzovačom teploty, ktorý je nastavený na 85°C kvapaliny v radiátore.

Radiátory sú dodávané v dvoch základných farbách – biela a antracit. Na vyžiadanie je možné dodať v akomkoľvek odtieni RAL.

Elektrické radiátory TRINNITY

Radiátory sú určené do akéhokoľvek prostredia. Slúžia na vykurovanie kúpeľní, chodieb a iných miestností, na sušenie uterákov a osušiek v priestoroch kúpeľní, WC, fitness, bazénov a iné. V kúpeľniach ich možno umiestniť v zónach podľa termostatu, podľa normy STN 33 2000-7-701. Elektrická prevádzka zabezpečí teplé uteráky a teplé priestory po celý rok, pri vysokej energetickej účinnosti.

VÝHODY ELEKTRICKÝCH RADIÁTOROV

 • Nízke náklady na pripojenie a inštaláciu
  jednoduché zapojenie do elektrickej siete pri šetrení priestoru, ktorý je potrebný pre iné druhy vykurovania.
 • Tepelný komfort a zdravie
  Rýchla regulácia teploty presne podľa potreby užívateľov a aj automatická regulácia v rámci moderných domácností Smart home. Väčší podiel sálavého tepla príjemne ohrieva ľudské telo. Menšie prúdenie vzduchu znižuje vírenie prachu v miestnosti.
 • Estetický vzhľad
  Ponúka širokú škálu modelov tak, aby aj vykurovacia sústava zodpovedala Vašim požiadavkám na celkový vzhľad domácnosti
 • Ekonomická prevádzka
  Pri súčasnom trende malých tepelných strát budov sa spotreba energie znižuje. Domy s elektrickým vykurovaním môžu využiť výhodnú dvojtarifnú sadzbu, ktorá znižuje náklady na odber el. energie. Reguláciou teploty môžete naviac dosiahnuť úspory el. energie až o 40%

Obrázky sú ilustračné.
Ďalšie informácie nájdete v priloženom letáku. Platí pre zmluvných obchodných partnerov GIENGER spol. s r.o. Slovensko.

Produkty v ponuke GC SKUPINA